پویش مردمی برای گشایش

دوستان عزیزم همونطور که در بسیاری از سنتها و آیین‌های مذهبی اسلام و سایر ادیان افراد زیادی در یک زمان عبادت یا نیایشی واحد رو انجام میدن و یک انرژی بزرگ تولید میکنن، ماهم قصد داریم همین کارو انجام بدیم تا بامید خدا سطح انرژی جامعه که بسیار افت کرده بالا بره و اتفاقات خوب شروع بشه. میزان اثربخشی این کار دقیقا وابسته به تعداد انسانهایی است که در این پویش شرکت و تولید انرژی میکنند.
هیچ وقتی ازت نمیگیره ولی تاثیرش میتونه فوق العاده زیاد باشه.
سالهاست احساس خیلی هامون بشدت منفی شده و توش پر از کینه و نفرت، اندوه و ناامیدی شده وقتشه شروع کنیم به یک حرکت بزرگ!
شک نکنید وقتی از خدای خودتون خیر و سلامتی و ثروت و آرامش برای همه بخواهید چنان موجی ایجاد میشه که هر آدم کژاندایشی رو هم، تسلیم میکنه!
دوستان من اشاعه اخبار بد یک تکنیک انرژیک ساده است که بدون هیچ جنگ افزاری توان و انگیزه یک ملت رو از بین ببرند و همه مردم احساس فلاکت کنند. این پویش نه فقط یک سپر محکم انرژیک ایجاد میکنه بلکه میتونه نتیجه بازی رو بسادگی عوض کنه!
دوستان من سطح انرژی جامعه که پایین بیاد بیماری، فلاکت، مرگ و میر، بلاهای طبیعی و خیلی چیزهای دیگه که با اون هم فرکانس باشند شیوع پیدا میکنه پس لطفا بیا، تا نشون بدیم چقدر پر قدرتیم.
ازتون خواهش میکنم این پست رو بهر شکلی نشر بدید ابدا هدف تبلیغاتی در میان نیست و من در این پست آدرسی از هیچ صفحه‌ای نیاوردم هدف یک چیزه:
رسیدن همه مون به یک زندگی مطلوب ان شاءالله.

درباره نویسنده مشاهده تمام پستها

خودآرامی نوین

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *