آرشیو

نجات از عمل قلب؟

بارها شنیده‌ام که بسیاری از مدعیان روشهای دروغین در پاسخ به اینکه چرا برای مشکلات خودتان، از شیوه‌های درمانی خود استفاده نمیکنید میگویند: روشهای ما روی خودمان کار نمیکند!
من تا کنون برای بسیاری از مشکلاتم از روشهایی که بلطف خداوند آموخته‌‌ام استفاده کرده‌ام و آخرین موضوع که برای خودم هم بسیار شگفت آور بود دردهای مزمنی بود که در ناحیه کتف و گردن داشتم این دردها صبحها پس از بیدار شدن بشدت زیاد بود. بسیاری معتقد بودند بخاطر نشستنهای طولانی پشت کامپیوتر دچار این دردها شده‌ام اما از شما چه پنهان شک من به ضعف عملکرد سیستم خون رسانی یا حتی قلب بود. از آنجایی که کوزه گر از کوزه شکسته آب میخورد، این بنده سراپا تقصیر همیشه دیر یاد خودم می‌افتم! بلخره ۲ هفته قبل بکمک بادی کد به این نتیجه رسیدم که عروق ریوی و نیز دریچه ریوی و دریچه میترال قلبم بازدهی کمتر از ۱۰۰٪ دارند و گویا علت دردهایم هستند. درمان را انجام دادم و منتظر نتیجه ماندم. صبح روز بعد وقتی از خواب بیدار شدم اولین چیزی که توجهم را جلب کرد کاهش ۹۰ درصدی دردهای گردن و پشتم بود. خدا را شکر کردم و منتظر ماندم تا اثر دراز مدت آن را ببینم. اکنون پس از ۲ هفته بلطف خدای رحمن اثری از دردهای مزمن کتف و گردن وجود ندارد. آیا این دردها نمیتوانست مرا بسمت یک عمل قلب سوق دهد؟ خدا داند!

 

بادی کد به زبان ساده قسمت اول

در طول تاریخ روشهای درمانی بسیاری خلق شدند تا بدن را در برابر بیماری ها مقاوم و پیروز کنند اما چرا بعضی یکه تاز شدند و باورهای ما را شکار کردند و امروز بسیاری از مردم بر این باورند که زندگی بدون دارو و واکسن و مواد شیمایی محال است!؟ به موازات سایر علوم پزشکی، روشهای کل نگر هم که سابقه طولانی دارند در پس زمینه مشغول توسعه بودند ولی به دلایلی که عمدتا اقتصادی است اجازه جولان دادنشان کمتر بوده و لذا کمتر شناخته شده اند و تبعا طرفداران کمتری دارند.

اما جالب اینجاست که قدرت و توان درمانگری آنها بمراتب بیشتر از روشهای کلاسیک بوده است و معمولا بیمارانی که از روشهای معمولی پاسخ خوبی نگیرند سراغ این روشها میروند. در میان شیوه های کل نگر، روشهای انرژیک هم در شاخه های مختلف رشد کرده و به جایگاههای فوق العاده ای رسیدند و برخی از آنان به کمک دستیابی نظام یافته به ذهن ناخودآگاه، انقلابی در درمانگری و شناخت ریشه ای بیماری ها و عوامل آن، بر پا کردند. یکی از این شیوه های مدرن که بکمک اطلاعات بدن، قادر به شناخت و رفع سریع عوامل بیماری ها و اختلالات است بادی کد نام دارد.

باز هم کرونا ):

این روزها باز خبرهای ناراحت کننده موج دوم کرونا همه را نگران کرده سوال: آیا پس از رفتن این مهمان ناخوانده، تضمینی برای نیامدن مهمان دیگری هست؟ تا کی باید بشنویم و بخوانیم و ببینیم و بترسیم؟

واقعا عمر کوتاه انسان ارزش اینهمه ترس و نگرانی را دارد؟

تا کی باید صبر کنیم تا باز تجار محترم دارو، یک دارو یا واکسن که خودش علاوه بر هزینه های سریالی اش، یک دنیا عوارض و ابتلای دیگر هدیه جان میکند سر از کارخانه جات تولید دارو درآورد و انسانهای مستاصل و ترسیده از جان، را شکار کند؟

دقت کنید: متوسط مرگ و میر در دنیا حدود ۵٪ است یعنی ۹۵٪ میتوانند از مرگ برهند اما آیا میدانیم که ما جزو آن ۵٪ هستیم یا ۹۵٪؟

بدیهی است پنهان شدن، راه علاج نیست بلکه قوی شدن بهترین و عاقلانه ترین شیوه پیشگیری است. در پست بعدی که بزودی منتشر میشود شما را با شیوه بسیار مدرن بادی کد که چگونه قادر است سیستم ایمنی هر فردی را به حداکثر قدرتش برساند، آشنا میکنم. اگر سربازان مدافع بدن ما سرحال و پرقدرت باشند دیگر تفاوتی ندارد که کرونا باشد یا سارس یا ابولا یا هر بیماری ویروسی/ باکتریایی دیگر. سالم و شاد باشید در پناه خداوند.

تقویت سیستم ایمنی

ترس (Fear) چیست؟ آیا امکان کنترل آن موجود است؟

در شرایط حاضر که ورودیهای رعب آور بسیار زیاد شده است شاید بد نباشد بار دیگر به فرایند ترس و چگونگی کنترل آن اشاره‌ای کنیم.
تعریف ترس از نظر روانشناسی:
۱. ترس احساسی است که بر اثر خطر یا تهدید درک شده ایجاد می‌شود و باعث ایجاد تغییرات فیزیولوژیکی و در نهایت تغییر رفتاری مانند فرار، پنهان شدن یا جمود نسبت به حوادث درک شده‌ی آسیب زا می‌شود. در انسان و حیوان، ترس با روند شناخت و یادگیری تعدیل می‌شود.

۲. ترس احساسی به شدت ناراحت کننده ناشی از قریب الوقوع بودن خطر، شر یا درد است. تهدید ممکن است واقعی یا خیالی باشد.

ترس عمدتا از یک دانستن بر میخیزد (بقول قدما ترس از عقل است!) از یک تجربه یا دانش. مثلا رها کردن یک نوزاد در قفس شیر ترسی بیشتر رها کردنش در گهواره ایجاد نمی‌کند!
بهمین دلیل این ترس موجود در جامعه، بخاطر تجربه بیماری و دیدن و شنیدن مرگ و میرهای ناشی از آن است و باز هم همانگونه که می‌دانید این ترس در میان کودکان بسیار کمتر است مگر از دیدن ترس والدین خود.
اما چه عواملی می‌تواند آن را کنترل کند؟ شاید یکی از اصلی ترین عوامل همان سطح هشیاری معروف یا Conscious Level باشد در جدول دکتر هاوکینز اعداد پایین تر از ۲۰۰ می‌تواند اثرات تخریبی فراوانی را بر روان شخص بگذارد. اما به زبان ساده تر چه عواملی این سطح هشیاری را پایین می‌آورند؟
خاطرات، وقایع، رسانه ها، قصه ها و هر ورودی دیگری می‌تواند ارتعاش شما را بسمت پایین سوق دهد و آنچه در برابر این هجمه می‌تواند شما را مقاوم کند سپر های شماست.
این سپرها چه هستند؟
آگاهی، عبادت، امید، توکل، باورهای مثبت، خوش بینی آگاهانه و نظایر آن.
اما در این میان اگر بهر علت سپرها ضعیف یا از دست رفته باشند آیا راه نجاتی نیست؟
آیا اگر کسی ترسی دارد محکوم است به ترس تا ابد؟…
البته که راهی هست. بلطف خداوند درمانهای انرژیک می‌توانند:
سپرهای افتاده را شناسایی کنند و آنها را ترمیم کنند
به افزایش عدد سطح هشیاری کمک فراوانی کنند
زخمهای روان را شناسایی و درمان کنند
و شخص را به اذن خداوند نجات دهند.
اینگونه روشها، شاید معجزه آمیز ترین روشهایی هستند که در کوتاه ترین زمان بدون نیاز به داروهای مخرب شیمیایی قادرند بطور ریشه‌ای مشکلات روانی را درمان کنند.

آیا چیزی به عنوان انرژی شیطانی یا نفرین یا… واقعا وجود دارد؟ (قسمت آخر)

 

این موجودات به ویژه هنگامی که ما در حال تجربه منفی یا ارتعاشات کم فرکانس هستیم، جذب ما میشوند. این نوع شرکت همانی است که انها دوست دارند آن را حفظ کنند. آنها دوست دارند هنگامی که شما فرو ریخته‌اید، بشما لگد بزنند تا بتوانند شما را آزار دهند، اسیر کنند و شما را نابود کنند. وقتی تصمیم می‌گیریم روی احساسات منفی ساکن شویم، آنها را به سمت خود جذب می‌کنیم. اگر به موسیقی حقیقتاً منفی، با ارتعاشات کم گوش کنیم، سرگرم بازی های ویدیویی تیره باشیم، فیلم های مستهجن مشاهده کنیم، فیلم های واقعاً ترسناک یا افسرده کننده ببینیم، این موجودات را به سمت خود جلب می‌کنیم. من (دکتر بردلی) به تجربه، شخصا متوجه شده‌ام که آنها این توانایی را دارند که ما را افسرده کنند. من همچنین آموخته‌ام که اگر متمرکز به ارتعاشات بالا باشیم، به ویژه اگر نماز بخوانیم، عبادت کنیم یا متوسل به قدرتهای برتر مثلا پیامبر یا همانند آن شویم نمی‌توانند در اطراف ما باقی بمانند. آنها واقعی هستند با ما زندگی میکنند ولی راههایی برای از میان رفتن انرژی آنها بکمک بادی کد وجود دارد و من بارها از آن استفاده کرده‌ام.