آرشیو

ترس (Fear) چیست؟ آیا امکان کنترل آن موجود است؟

در شرایط حاضر که ورودیهای رعب آور بسیار زیاد شده است شاید بد نباشد بار دیگر به فرایند ترس و چگونگی کنترل آن اشاره‌ای کنیم.
تعریف ترس از نظر روانشناسی:
۱. ترس احساسی است که بر اثر خطر یا تهدید درک شده ایجاد می‌شود و باعث ایجاد تغییرات فیزیولوژیکی و در نهایت تغییر رفتاری مانند فرار، پنهان شدن یا جمود نسبت به حوادث درک شده‌ی آسیب زا می‌شود. در انسان و حیوان، ترس با روند شناخت و یادگیری تعدیل می‌شود.

۲. ترس احساسی به شدت ناراحت کننده ناشی از قریب الوقوع بودن خطر، شر یا درد است. تهدید ممکن است واقعی یا خیالی باشد.

ترس عمدتا از یک دانستن بر میخیزد (بقول قدما ترس از عقل است!) از یک تجربه یا دانش. مثلا رها کردن یک نوزاد در قفس شیر ترسی بیشتر رها کردنش در گهواره ایجاد نمی‌کند!
بهمین دلیل این ترس موجود در جامعه، بخاطر تجربه بیماری و دیدن و شنیدن مرگ و میرهای ناشی از آن است و باز هم همانگونه که می‌دانید این ترس در میان کودکان بسیار کمتر است مگر از دیدن ترس والدین خود.
اما چه عواملی می‌تواند آن را کنترل کند؟ شاید یکی از اصلی ترین عوامل همان سطح هشیاری معروف یا Conscious Level باشد در جدول دکتر هاوکینز اعداد پایین تر از ۲۰۰ می‌تواند اثرات تخریبی فراوانی را بر روان شخص بگذارد. اما به زبان ساده تر چه عواملی این سطح هشیاری را پایین می‌آورند؟
خاطرات، وقایع، رسانه ها، قصه ها و هر ورودی دیگری می‌تواند ارتعاش شما را بسمت پایین سوق دهد و آنچه در برابر این هجمه می‌تواند شما را مقاوم کند سپر های شماست.
این سپرها چه هستند؟
آگاهی، عبادت، امید، توکل، باورهای مثبت، خوش بینی آگاهانه و نظایر آن.
اما در این میان اگر بهر علت سپرها ضعیف یا از دست رفته باشند آیا راه نجاتی نیست؟
آیا اگر کسی ترسی دارد محکوم است به ترس تا ابد؟…
البته که راهی هست. بلطف خداوند درمانهای انرژیک می‌توانند:
سپرهای افتاده را شناسایی کنند و آنها را ترمیم کنند
به افزایش عدد سطح هشیاری کمک فراوانی کنند
زخمهای روان را شناسایی و درمان کنند
و شخص را به اذن خداوند نجات دهند.
اینگونه روشها، شاید معجزه آمیز ترین روشهایی هستند که در کوتاه ترین زمان بدون نیاز به داروهای مخرب شیمیایی قادرند بطور ریشه‌ای مشکلات روانی را درمان کنند.

آیا چیزی به عنوان انرژی شیطانی یا نفرین یا… واقعا وجود دارد؟ (قسمت آخر)

 

این موجودات به ویژه هنگامی که ما در حال تجربه منفی یا ارتعاشات کم فرکانس هستیم، جذب ما میشوند. این نوع شرکت همانی است که انها دوست دارند آن را حفظ کنند. آنها دوست دارند هنگامی که شما فرو ریخته‌اید، بشما لگد بزنند تا بتوانند شما را آزار دهند، اسیر کنند و شما را نابود کنند. وقتی تصمیم می‌گیریم روی احساسات منفی ساکن شویم، آنها را به سمت خود جذب می‌کنیم. اگر به موسیقی حقیقتاً منفی، با ارتعاشات کم گوش کنیم، سرگرم بازی های ویدیویی تیره باشیم، فیلم های مستهجن مشاهده کنیم، فیلم های واقعاً ترسناک یا افسرده کننده ببینیم، این موجودات را به سمت خود جلب می‌کنیم. من (دکتر بردلی) به تجربه، شخصا متوجه شده‌ام که آنها این توانایی را دارند که ما را افسرده کنند. من همچنین آموخته‌ام که اگر متمرکز به ارتعاشات بالا باشیم، به ویژه اگر نماز بخوانیم، عبادت کنیم یا متوسل به قدرتهای برتر مثلا پیامبر یا همانند آن شویم نمی‌توانند در اطراف ما باقی بمانند. آنها واقعی هستند با ما زندگی میکنند ولی راههایی برای از میان رفتن انرژی آنها بکمک بادی کد وجود دارد و من بارها از آن استفاده کرده‌ام.

 

آیا چیزی به عنوان انرژی شیطانی یا نفرین یا… واقعا وجود دارد؟

(قسمت چهارم)

…. واقعیت امر، تعدد این موجودات بسیار است و هماره تعدادی از آنها در اطراف ما هستند، دقیقاً همانطور که فرشتگان نیز در اطراف ما هستند.

برخی از آنان دستورالعمل ها یا اهداف شرارت بار خاصی دارند، مفید است بدانید که این موجودات، به ویژه ارواح شیطانی، وقتی قصد داریم نوعی پیشرفت داشته باشیم که باعث ایجاد نور بیشتر در جهان می‌شود یا گامی بزرگ در زندگی شخصی خودمان باشد، تمایل به حمله به ما دارند.

آنها می‌خواهند ما را عقب نگه دارند، گرچه واقعا می‌توانند!آنها ممکن است مستقیما یا با استفاده از یک واسطه (medium) خرابکار برای وارد کردن درد و جراحت به بدن شخصی حمله کنند.

ممکن است آنها با صدای خاموش خود نعره یا فریاد بزنند! یا ما را با احساس تاریکی و ناامیدی احاطه کنند.

این کارها را انجام میدهند تا سعی کنند ما را از انجام کار خوب باز دارند، انرژی ما را منحرف کنند. گویا چون از نور و خوبی درون ما نفرت دارند اینگونه عمل میکنند.

دانستن در مورد آنها مهم است زیرا زمانی که آنها کشف شوند، میتوانیم آنها را دور کنیم و از تأثیر آنها عاری شویم.

(ادامه دارد)

آیا چیزی به عنوان انرژی شیطانی یا نفرین یا… واقعا وجود دارد؟

(قسمت سوم)

در قسمت قبل گفته شد که این موجودات بطور عمده دو دسته هستند:

دومین دسته :Evil Spirits

این دسته موجوداتی را شامل میشوند که مطلقا بدن مادی ندارند اما این بدان معنی نیست که آنها اصلا نمی خواهند آن را داشته باشند.

ارواح شیطانی واقعاً بدعاقبت هستند! و دوست دارند بدعاقبتی خود را برای هر کسی که می‌توانند گسترش دهند.

آنها ارتعاش بسیار کمی دارند و تمایل دارند به افرادی که به طور جدی کارهای غیر اخلاقی، مخرب، تقلب آمیز، فریب دهنده و هر چیز پست و مطرود باشد، آویزان شوند!

آنها بسیار تاریک هستند و گزینه های بد را در آنانی که به آنها نفوذ دارند بشدت تشویق می کنند!

آنها می‌‌‌خواهند کسانی را که در آنها نفوذ بیشتری دارند را به بردگی بگیرند و البته از قدرت برده داری کافی برخوردار هستند.

آنها می‌خواهند توسط بدن دیگران قدرت داشته باشند زیرا خودشان از این موهبت محرومند!

آنها سعی خواهند کرد تا در طول حیات موجودیت داشته باشند و سپس به دلیل ماهیت خود، هر کاری برای نابودی کسی که به آنها حمله می کنند یا در آنها ساکن می شوند، انجام دهند و حتی آنها را به سمت خودکشی سوق دهند.

(ادامه دارد)

آیا چیزی به عنوان انرژی شیطانی یا نفرین یا… واقعا وجود دارد؟

(قسمت دوم)

در قسمت قبل گفته شد که این موجودات بطور عمده دو دسته هستند:

اولین دسته :Disembodied Spirits

بر اساس این نظریه این ها ارواح سرگردانی هستند که زمانی در یک بدن فیزیکی بسر میبردند اما سرانجام درگذشته اند.

بطور عمومی آنها بسیار طبیعت منفی دارند و این بدلیل نوع انتخاب آنها در زمان حیات آنهاست.

زندگی آنها معمولا همراه با انواع لذات جسمی بوده و معمولا هنوز از اثرات اعتیاد به چیزی در رنج بسر میبرند.

(سیگار- مواد مخدر- پورن- الکل و…) آنها حتی ناامیدانه تلاش میکنند نیاز های خود را بکمک بدن افراد زنده دیگر براورده کنند.

آنها بخاطر موضوعات منفی خود، حتی ممکن است رفت و آمد های زیادی به مکان خاص داشته باشند و حتی برای زندگی آرام شخصی مزاحمتهایی فراهم کنند!  
آنها واقعا میتوانند برای کسی که به وی متصل شده اند یا سعی میکنند بگونه ای در او ساکن شوند، باعث آسیب، تزاحم و دردسرهایی شوند.

 (ادامه دارد)

آیا چیزی به عنوان انرژی شیطانی یا نفرین یا… واقعا وجود دارد؟

شاید قبل از اینکه روشهای مدرن انرژیک را بیاموزم تصور میکردم خیلی از چیزهایی که می‌شنوم “مطلقا” خرافه است.

اما امروز متوجه شده ام، آنچه می‌شنیدم ترکیبی از خرافه و واقعیت بود و مثل خیلی از چیزهای دیگر با استفاده از ناآگاهی مردم و نیز داستانهایی ساختگی، که خوراک خوب و جذابی را برای اذهان کم دانش فراهم می‌آورد، دستاویزی برای کسب درامدهای نجومی بوده و هست.

علوم غریبه از گذشته مورد توجه بوده اند و عده ای بی شک در آن تبحری هم داشته اند اما در این میان کسانی که نه دانشی داشته اند نه صلاحیت وارد این بازار پر آشوب شده اند و به درامدهای نامشروعی به نام رمالی و باطل کردن سحر و … اشتغال ورزیده اند.

در این مطلب کوتاه سعی می‌شود به زبانی ساده آگاهی کافی در اختیارتان قرار گیرد.

ارتعاشات انسان زمانی که به دلایل رخدادهای نامطلوب و عدم تحمل روحی از حدی پایین تر آید، زمینه را برای بدام انداختن انرژی ها و احساسات با فرکانس پایین فراهم میکند و در همین زمان انواع کاهنده های انرژی را جذب و بصورتی هماهنگ ارتعاشاتی با فرکانس پایین را تولید میکند این زمان بهترین وقت برای ساخت “لنگر ناامیدی” در ذهن است.

این ضرب المثل را بیاد دارید؟ ناامید شیطانه!

یکی از جالب ترین موضوعاتی که طی درمانها به آن رسیدم ارتباط نزدیک ناامیدی با جذب انرژی های شیطانی است! چرا که ناامیدی فرکانسی بسیار پایین تولید میکند و شاید بهترین موقعیت برای حملات از سوی ایادی شیطان باشد.

همچنین خشم،

در شیوه های انرژیک، موجودات غیر ارگانیک بنام Entity شناخته می‌شوند و انرژی آنها در دو شاخه شناسایی می‌شوند این کار هیچ شباهتی به جن گیری و امثالهم ندارد! بلکه بصورت کاملا علمی و مشابه سایر انرژی ها آزاد میشود.

(ادامه دارد)

آسیب کودک درون

تصور میکنم زمان آن رسیده باشد که بدانید ۱۰ نشانه که در فیلم آمده بیان کننده چه چیز مهمی در شماست.

شاید برخی درست حدس زده باشید. آنها علامتهای آسیب دیدن #کودک_درون شمایند!

هرچقدر این نشانه ها بیشتر باشد کودک درون شما بیشتر آسیب دیده و باید

 هرچه زودتر برای شاد کردن آن تلاش کرد.

شاید گروهی با خود بیندیشند که این اسامی و اصطلاحات به چه درد زندگی

واقعی ما میخورد؟‌

این ها نظریه هایی هستند که فقط بدرد کتب روانشناسی میخورد. اما واقعیت امر این است که شادی کودک درون شما

میتواند زندگی امروز شما را شاد و پر ازانرژی و طراوت کند و اندوه این موجود نازنین و

حساس سبب کاهش رشد شخصیت، اندوه دائم، کاهش #خلاقیت،کوچک بودن دنیای فرد،

کم طاقتی، #خود خوری، نشخوارهای ذهنی، قیاسهای مکرر، #توقعات بیشمار،

#خودخواهی و بسیاری از ناهنجاری های روانی حتی #اعتیاد خواهد بود.

سعی کنید کودک درون خود را بشناسید و برای شادی آن بکوشید. روشهای انرژیک

دریچه ای بسوی شفای کودک درون شما هستند.

سالم و شاد باشید