فرایندی بنام زیرآب زنی!

 

زیرآب_زنی و رابطه آن با شخصیت!

قطعا شما هم با آدمهایی روبرو شده اید که به شیوه‌های مختلف، اصطلاحا به زیرآب زنی گروهی از همکاران/ آشنایان خود مشغولند! آیا میدانید که برای اینکار هم دلیلی انرژیک وجود دارد!؟

قبلا هم گفته شد حدود ۶۰ حس استاندارد برای انسانها تعریف شده و هرکس به مقتضای شرایط زندگی خود برخی از این احساسات منفی را در خود به دام می‌اندازد. بر اساس تجربه احساساتی همچون: حقارت/ بی ارزشی/ حسادت/ بی اهمیت پنداشته شدن اصلی ترین انرژی‌های منفی گیرافتاده، در کسانی هستند که همواره سعی دارند موقعیت دیگران را خراب کنند. اما چرا اینگونه میشود؟

اگر روحیه و توان فرد بحد کافی قوی باشد آنقدر متکی به قدرت خود است که نیازی به کسب اعتبار از دیگران ندارد اما زمانی که این ضعف بهمراه احساسات گیر افتاده فوق، بر شخص غلبه کند، طوفانی بپا میکند که در وهله نخست شخص عامل و سپس دیگران را در خواهد نوردید. این اتفاق موقعی حادث میشود که شخص عامل هم در ذهن خود و هم بیرون آن، قدرت/ قدرتهای سایرین را بر خود برتر میبیند و امکانی برای پیشی گرفتن نمی بیند و چون موقعیت خود را بشدت در خطر احساس میکند مبادرت به تخریب یا بعبارت خودمانی، زیرآب زنی میکند!

اینگونه افراد هرگز انسانهای خیرخواهی نیستند و در زمره کسانی هستند که سطح_انرژی پایینی دارند و عمدتا سطح خودخواهی بالایی دارند والبته فاقد محبوبیت جمع و درصورتی که درمان نشوند نفرت همگان را که بصورت هجمه های انرژیک بر آنان وارد میشود بخود جذب میکنند و متاسفانه سطح انرژی آنان بازهم پایین تر می رود تا حدی که همه کارهای منفی خود را کاملا مشروع می‌پندارند.

اگر شما هم مورد حمله‌های آنان واقع شدید زیاد ناراحت نشوید! چرا که این نشانه بارزی است از برتری قدرت/ قدرتهایی که دارید ولی آنان توان رقابت با شما را ندارند!

مبارزه و رقابت سالم کار زیبایی است اما وقتی نابرابر و ناسالم شد فضایی خلق میشود که دستاوردهای آن محصول قدرت و ذهن اشخاص نیست بلکه ماحصل هدایت ذهنی است که آنرا شیطان رهبری میکند!

اگر دانش و توان خود را فزونی بخشیم هیچ نیازی به پایین کشیدن سایرین از نردبان رشد و ترقی نیست.

درباره نویسنده مشاهده تمام پستها

خودآرامی نوین

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *