عوامل دیگر موجد بیماریهای صعب العلاج- عوامل انرژیک-قسمت اول

شاید اغراق نباشد اگر مدعی شویم که علت تامه بیماریها یا شلیک نهایی بر عهده علل انرژیک باشد.

همانی که تقریبا بیش از ۹۹ درصد از آن غافلیم!

بارها این مثال ساده را عنوان کرده ام اما جا دارد بازهم در ذهن خود مرور کنید.

زمانی که بلحاظ روحی افسرده و بی حال هستید آیا توان بدن شما اندازه زمانی است که شاد هستید؟

آیا قدرت انجام کارهای معمول با بازدهی ۱۰۰% را دارید؟

یقین دارم که بسیار از کارهای خود را معوق میکنید و این بخاطر این است که حس میکنید “نمی‌توانید” همین موضوع بصورت کاملا مشابه در همه اعضاء بدن اتفاق می افتد.

تصور کنید سربازان جان بر کف بدن شما مدتها است که بی حوصله اند سیستم گوارش شما خسته است دستگاه تنفسی شما خوشحال نیست و مکانیزم گردش خون و تلمبه نازنین آن غمگین باشند و … با اینکه تغذیه خوب دارید و شاید حتی شرایط فعلی زندگی شما هم کاملا راضی کننده باشد اما آنچه مهم است عدم کارکرد درست و کامل سیستمهای بدن شماست و اینجاست که ماشه چکانده میشود!

بیماری غلبه میکند در حالیکه بنظر همه چیز درست بود. اگر دقت کرده باشید زمانی که پزشکان از آزمایشات و معاینات بالینی و داروها به نتیجه ای نرسند یک جمله را در نهایت به شما خواهند گفت:

“این مشکل از اعصاب شماست!”

دقیقا این همان نکته ایست که سالهاست بیان میشود اما راهی برایش ارائه نمی‌شود و بیمار مستاصل و حیران بدنبال رفع مشکلاتش دکترهای مختلفی را تجربه میکند.

بی شک یکی از معجزات خداوند اعطای چنین قدرتهایی در کشف علتهای پنهان و نیز درمانهای انرژیک به بشر است. درمانی که امروز بارها و بارها توان خود را در درمان بیماری های صعب العلاج به اثبات رسانده است.

بزودی تنوعی از درمانهای تجربه شده نیز به اطلاع خواهد رسید.

همراهم باشید…

 

درباره نویسنده مشاهده تمام پستها

خودآرامی نوین

پاسخ دهید

Your email address will not be published. Required fields are marked *