درباره

 

به نام خدا و به اذن او آغاز میکنم

سایتی که پیش روی شماست به لطف الهی فصلی کاملا تازه است در زندگی تان

آنچه پیش روی شما باز خواهم کرد از خودتان و برای خودتان است.

معجزه ای را معرفی نمیکنم اما معجزه ای را خواهید دید! سعی خواهم کرد “آگاهی” را جزئی از وجود و لذت تان کنم! این تجربه بسیار جدید است اما لذتی بی اندازه دارد…

دانستن همچون حیات، حق همه ماست باید همه بدانیم که چه گوهری در وجودمان داریم و این گوهر چگونه وجود مارا حفاظت و هدایت میکند.

در اینجا با مفاهیم تازه ای روبرو خواهید شد که نه بوی نصیحت و تکرار میدهد نه بوی تلقین و شعار!

اینجا با ریشه های وجودتان آشنا شوید اینجا علت ریشه ای دردها- ناراحتی ها- قهرها- خوشی ها- بدبختی ها-  بیزاری از عبادت- بهبود روابط- عاشق نشدن و هر آنچه که به وجودتان ربط دارد را با نگاهی بسیار مدرن و متفاوت بیابید!

اینجا خواهید دانست که چرا اینهمه ملولیم؟ چرا پر از اندوهیم و چرا از ته دل نمیخندیم یاد میگیریم که انرژی درونی مان را بخدمت خود و دیگران بگیریم و فضایی که در آن زندگی میکنیم را نه برای خود که برای همه مردم پر از انرژی کنیم.

اینجا یاد بگیرید که نگاه به زندگی تان چگونه متحول شود نه با شعار و زور و تمرینهای سخت!

اینجا بدون هرگونه ادعای گزاف، محل یافتن علتهاست! علتهایی که شاید هرگز در جایی دیگر آنهارا ندیده اید و هر روزِ زیبای شما را، سخت تر از دیروزتان کرده…

اینجا فضایی بی نظیر و آرامش بخش برای همه است که این روزها از زمین و دریا و آسمان روح و جسم شان تیرباران میشود!

با توان اندکم به مدد الهی “آگاهی” را هدیه وجودتان میکنم تا خود را از بندها برهانید و اندک اندک با شیوه هایی آشنا میشوید که به چشم برهم زدنی حالتان را بسیار نیکو خواهد کرد نه برای یک ساعت و دوساعت که برای باقی عمرتان، ان شاءالله.

 

#خودآرامی #روانشناسی_انرژی

https://t.me/Energy_Psychology

 

 

معرفی (خودمونی):

 

من فارغ التحصیل (سال ۷۲) دانشکده مکانیک از دانشگاه امیرکبیر هستم و ارشد تبدیل انرژی رو در دانشگاه تبریز خوندم گویی رشته من از همون روزهای اول به انرژی مربوط میشد!!

علاقه بسیار زیاد به علوم مهندسی دارم و عاشق رشته ام هستم. نه بعنوان متخصص اما بصورت کاربردی از برق و الکترونیک و دیجیتال هم سر رشته دارم و باهاشون پروژه های مشترک زیادی انجام دادم.

یکی از علائق من برنامه نویسیه و باهاش یه عالمه کیف و البته کار میکنم! سال ۶۶ زمانی که هنوز پای هیچ PC به خونه و صنعت باز نشده بود بکمک کامپیوترهای اون زمان با زبان Basic و سیستمهای عامل آشنا شدم و کم کم با ورود کامپیوترهای شخصی مهارتهای کامپیوتری مو بسرعت توسعه دادم و سعی کردم اونو در همه زوایای کاری و حتی زندگی استفاده کنم.

زمان ما کلاس زبان رفتن یک کار لوکس بود! من هم که چندان کار لوکس بلد نبودم، ناگزیر سه مهارت (خواندن/نوشتن/مکالمه) زبان انگلیسی رو بلطف خداوند، صرفا با علاقه و بدون هیچ کلاسی در طی سالهای تحصیل و کار یاد گرفتم و بارها از اون بعنوان یکی از قوی ترین ابزارهای یادگیریم استفاده کردم .

از همون جوانی بشدت علاقمند و کنجکاو نسبت به روشهای درمانی بودم که بتونه صرف نظر از دیدگاه کلاسیک و ریزنگر به بیمار کمک کنه و اونو درمان کنه بعدها فهمیدم به این شیوه ها “روشهای کل نگر” گفته میشه و یک شاخه بسیار فوق العاده رو در درمان و درمانگری تشکیل میده:

(Alternative or integrative or complementary medicine)

روشهایی همچون طب سنتی- ماساژدرمانی- طب سوزنی – انرژی درمانی- هومیوپاتی- مغناطیس درمانی و روان شناسی انرژی از این دسته هستند.

این علاقه باعث شد در سال ۸۶-۸۷ زمانی که طب سنتی در ایران به سختی قصد داشت جایگاه خود رو پیدا کنه، وارد تحقیقات این شیوه بسیار دوست داشتنی و مهربان شدم و بعنوان نخستین تجربه، بیماری مزمن ورم معده (گاستریت) خودم را که حدود ۱۲ سال سابقه داشت صرفا با تغییر عادات غذایی درمان کنم. این درحالی بود که هیچ دارویی پاسخگو نبود!

خداوند لطف بیکرانش ادامه داشت تا اینکه از سال ۹۴ با دو شیوه بسیار کارآمد، قوی و مدرن از نوع “روانشناسی انرژی” آشنا شدم و خدایم را تا بی نهایت شاکرم.

روشهایی که بی شباهت به معجزه نیستند و زمانی که حقیر به قدرتهای بدن و توانایی های آن اندکی پی بردم دگر بار سر تعظیم در برابر قدرت الهی فرود آوردم.

ان شاء الله قصد دارم لابلای آموزشها و داستانهای واقعی که براتون خواهم نوشت، شمارو با تغییر شیوه زندگی  (Life Style)آشنا کنم تا بتونید بدون هزینه وگاه صرفا با تغییر ساده ای در تغذیه، خودتون رو از دردها و رنجهای بیشماری رهایی بخشید!

یاد شعری از مولانا افتادم که بسیار بجاست و گویی او نیز سالها قبل بخوبی دریافته بود:

 

ای نسخهٔ نامهٔ الهی که توئی // وی آینهٔ جمال شاهی که توئی

بیرون ز تو نیست هرچه در عالم هست // در خود بطلب هر آنچه خواهی که توئی